A L Ü M İ N Y U M

Alüminyum, doğada oldukça yaygındır. Bu parametrede, tüm elementler arasında dördüncü ve metaller arasında ilk sırada (yer kabuğunun kütlesinin% 8.8'i), ancak saf haliyle bulunmaz. Mutlak çoğunluğu metal üretimi için uygun olmayan birkaç yüz alüminyum mineralinin (alüminosilikatlar, alunitler, vb.) Bilinmesine rağmen, esas olarak boksitten çıkarılmıştır.

Alüminyum, en geniş uygulama yelpazesini açıklayan olağanüstü özelliklere sahiptir. Çeşitli endüstrilerde kullanım açısından, sadece demir için ikinci. Sünek ve sünek, alüminyum kolayca herhangi bir biçimde alır. Oksit film korozyona dayanıklı olmasını sağlar, bu da alüminyum ürünlerin kullanım ömrünün çok uzun olabileceği anlamına gelir. Ek olarak, yüksek elektrik iletkenliği, toksik olmayan ve işlem kolaylığı avantaj listesine eklenmelidir.

Modern ekonomi için alüminyum değerinin fazla tahmin edilmesi zordur. Endüstride alüminyum tüketimi, en ileri üretim sektörlerinin (otomotiv, havacılık, havacılık projeleri, elektronik vb.) Gelişimi ile yakından bağlantılıdır. Böylece, alüminyum ve alüminyum alaşımlarının tüketimi dolaylı olarak teknolojik gelişme seviyesini ve ekonominin bir bütün olarak inovasyonunu karakterize eder.

by Kadem Proje

İLETİŞİM

Adres: Kayışdağı Cad., Irmak Sok., Güney İş Merkezi, No:3, Kat:1, K.Bakkalköy/Ataşehir/İstanbul
Adres2 : Mangystau region, 3microdistinct, office 5, Aktau city/Kazakhstan
Telefon: 0532 464 36 22
Faks: 0(216) 545 84 07
Mail: info@kademproje.com

KONUMLAR

2019 © Tüm Hakları Saklıdır. | Kadem Proje